Aktivity Apartmán Markéta - Pec pod Sněžkou

Nebojte se, že na Vaší dovolené v našem apartmánu v Peci pod Sněžkou nebudete mít co dělat. Nabízíme vám jen pár tipů, aktivit a výletů, abyste si byli jisti, že ani za týden nestihnete všude zavítat. Vždy Vám rádi na místě poradíme, kde to máme rádi a co je opravdu zajímavé a samozřejmě, kde se nejlépe najíte za odpovídající peníze. Na výběr u nás naleznete množství aktivních i pasivních způsobů trávení volného času.

Léto

Léto

Nepřeberné množství turistických tras v okolí vás zavede do nádherné horské krajiny s mnoha krásnými výhledy do dlouhých údolí i na hřebeny nejvyšších českých hor.

Z Pece pod Sněžkou máte nevýhodnější výchozí pozici pro výšlap na nejvyšší horu České republiky Sněžku 1 603,30 m n. m.

Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí velké množství výborně značených, různě náročných cyklotras. Počáteční výškový rozdíl lze snadno překonat pomocí lanovky. Přepravu kol nabízí lanovka na Hnědý vrch, Portášky i na Černou Horu v Janských Lázních. Od června do září je možné využít pravidelné linky Krkonošských cyklobusů. V Peci je připravena i downhillová trat pro sjezdová kola. Pro výjezd je možné opakovaně využít lanovku na Hnědý vrch, která jezdí každých 30 min.

Pro rodiny s dětmi naleznete v Peci pod Sněžkou jak dětská hřiště, tak Relaxpark s 1. Krkonošskou horskou bobovou dráhou. Lemurie parkem, Monkey parkem a různými jinými atrakcemi, které jinde nenaleznete.

Zima

Zima

Pec pod Sněžkou patří mezi nejznámější střediska zimních sportů v ČR. Z celkové délky 12,5 km je 73% sjezdovek je vybaveno umělým zasněžováním. Tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom. V areálu najdete Funpark a Snowpark s překážkami a skoky. Večerní lyžování díky umělému osvětlení sjezdovek Javor 1 a 2, Zahrádky 3. V celém areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort.

Pec pod Sněžkou nabízí spoustu možností také pro běžkaře, skialpinisty i vyznavače zimní turistiky. Upravují se trasy Krkonošské magistrály a další běžecké trasy.

V Peci pod Sněžkou naleznete nepřeberné množství půjčoven letního i zimního sportovního vybavení.

Rezervujte si apartmán

Telefon
+420 731 160 609

denně: 9 - 18 hod.

Mail
info@apartmanmarketa.cz